Get the Flash Player to see the slideshow.

Şirketimiz 2004 yılında İstanbul’da kurulmuş olup yenilikçi ruhu ve güçlü kadrosu ile yüksek performanslı metal kaplama alanında başarı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Geniş yelpaze ürün çeşitleri sunmak amacı ile hem tambur hem askı kaplama yöntemlerini uygulayarak Otomotiv,İnşaat ve Mobilya sektörlerine hizmet vermektedir.
Tam otomatik kaplama tesisleri donanımı ile,modern analitik cihazları ve sürekli proses takibi yöntemleri ile, PLATECH müşterilerine tam zamanında ve 0 hata sevkiyat performansı sağlamaktadır. 15 yıllık kaplama tecrübesi ve sürekli iyileştirmeyi kültür haline getirmiş firmanın sunduğu ürünlerin kalite ve güvenilirliği üst seviyededir.

Misyonumuz

Yüksek nitelikli teknolojik kaplamaları uygulayarak, müşteri ihtiyaçlarına üst düzeyde cevap veren, çevreye ve insana saygılı, toplumsal sorumlulukların bilincinde, teknolojik gelişime ve eğitime verdiği önemle yeniliklere açık bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

2010 yılına kadar kurulu kapasiteyi % 100 arttırarak, Türkiye’ de lider olma avantajı ile Çinko ve Çinko-Alaşımlı kaplama alanlarında Otomotiv sanayinin önde gelen firmalarından uzun dönemli sözleşmeler yapmak ve Müşterilerimize ‘’SIFIR HATA’’ performansı ile hizmet vermektir.